دنیای بی نهایت و تغییر

دنیای بی نهایت و تغییر

این مطلب بدون ویرایش می باشد

یکی از نقص های ما انسان ها درک نکردن مفهوم بی نهایت می باشد، تصور بی نهایت برای انسان کار بسیار سختیه، چون ما همیشه به دنبال یک شروع و پایان هستیم و این موضوع در همه زمینه های ما صدق میکنه.

من اعتقاد دارم هر مسئله کوچک (منظور طبیعی ترین اتفاقات پیرامون نیز هست، مثل: افتادن یک برگ از درخت و یا حتی بازدم نفس های ما)، بی نهایت معادله رو تغییر میده، بی نهایت بینگ بنگ و حیات ایجاد و بی نهایت حیات از بین میبره.

منظور از بی نهایت بینگ بنگ و حیات و نابودی چیه؟

درمطلب نظریه جهان هستی که در سایت نوشته بودم گفته شد شاید در هر ذره ای حیات و دنیاهای زیادی وجود داشته باشه!، یعنی همون مفهوم بی نهایت...!

با این دید با هر رخداد و تغییر کلی از ذرات دچار تغییر می شوند، که با تغییر هر ذره ذرات داخلی آن نیز تغییر کرده و این تغییرات بصورت سلسله مراتبی در ذرات داخلی تر هم تغییراتی بوجود می آورند که پایان این تغییرات بی نهایت می باشد و در هر ذره ممکنه باعث بینگ بنگ (شروع حیات در یک ذره یا پایان حیات در آن ذره) شود.

با کمی تامل به این نظریه متوجه می شویم که ممکنه حیات هایی در یک ثانیه( و حتی کمتر) بوجود آمده و از بین رود ولی باید به این نکته توجه داشته باشیم که یک ثانیه در دنیای ما (ذره ما) با ذرات بالاتر و پایین تر می تونه متفاوت باشه (منظور از ذره بالامکانی است که جهان ما در آن قرار دارد و منظور از ذره پایین تر، کلیه ذراتی می باشد که در دنیای ما وجود دارد ) و ممکنه دنیای ما نیز نتیجه ای از رخدادی کوچک در یک دنیای بالاتر باشد که طبق زمان آنجا حیات ما در یک ثانیه بوجود و در ثانیه ای دیگر از بین می رود.

این مطلب ادامه دارد....

مباحث تکمیلی: تطبیق دنیای موازی با این نظریه ، بینگ بنگ ، تغییرات زمانی

دسته بندی: 

افزودن دیدگاه جدید

showTextArticle

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.